خبرهای ویژه

» ارتباط با مردم » نبود بودجه برای چاپ آثار؛ چالش بزرگ در برابر نویسنده‌ها در هرات

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۸

 کد خبر: 8960
 4 بازدید

نبود بودجه برای چاپ آثار؛ چالش بزرگ در برابر نویسنده‌ها در هرات

نبود بودجه کافی در زمینه چاپ اثرهای نوشتاری نویسندگان و شاعران از عمده‌ترین چالش‌ها در برابر آن‌ها خوانده می‌شود. چالش‌هایی که به گفته لیلما ابراهیمی یکی از نویسندگان در هرات؛ باعث شده که او نتواند آثار نوشتاری‌اش را چاپ و به دسترس مردم قرار دهد. گیتا خلیل‌یار یکی دیگر از این نویسندگان در هرات تاکید […]

نبود بودجه برای چاپ آثار؛ چالش بزرگ در برابر نویسنده‌ها در هرات

نبود بودجه کافی در زمینه چاپ اثرهای نوشتاری نویسندگان و شاعران از عمده‌ترین چالش‌ها در برابر آن‌ها خوانده می‌شود.12571396_863323867098303_1944036067_n

چالش‌هایی که به گفته لیلما ابراهیمی یکی از نویسندگان در هرات؛ باعث شده که او نتواند آثار نوشتاری‌اش را چاپ و به دسترس مردم قرار دهد.

گیتا خلیل‌یار یکی دیگر از این نویسندگان در هرات تاکید می‌کند که اگر همین بی‌توجهی‌ها در برابر کار آن‌ها ادامه یابد، سبب خواهد شد که اکثر نویسندگان از کار نویسندگی دست بکشند.

در همین حال مهناز پیروز آمر امور جوانان اداره اطلاعات و فرهنگ ولایت هرات؛ نبود بودجه مشخصی را در زمنیه چاپ آثار نویسندگان از عمده‌ترین دلایل مطرح شدن این مشکلات می‌داند.

خانم پیروز همچنان تاکید می‌کند که اداره اطلاعات و فرهنگ تلاش دارد تا با راه اندازی برنامه‌های مختلف؛ بخش خصوصی را در زمینه همکاری نویسندگان در بخش چاپ آثار آن‌ها جذب نمایند.

این مشکلات نویسنده‌ها در حاشیه برنامه رونمایی از کتابی تحت عنوان” پیروزی از آن عشق” که از سوی اداره اطلاعات و فرهنگ راه اندازی شده بود مطرح گردید.

به گزارش زلمی همتا در این مورد نیز گوش دهید:



دسته بندی : ارتباط با مردم , گزارش مردم , هرات , ورزش مردم
ارسال دیدگاه